CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

Radom – 6 IX 2018

TYMOTEUSZ BIŃKOWSKI kl. 4A

II miejsce – bieg na 60m
III miejsce – skok w dal

XIII ZAWODY W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
O PUCHAR DYREKTORA SSP 10
ZASIĘG WOJEWÓDZKI

Warszawa – 20 II 2018

VIII miejsce – I SSPw klasyfikacji drużynowe (na 22 zespoły)

III miejsce
Lucedarski Bartosz kl.VIIb 50m GRZB
Lucedarski Bartosz kl.VIIb 50m MOT
Skowroński Jakub kl.IIa 25m KLAS

4 m.
sztafeta 4x25m ZM kat.II chłopców:
– Kowalczyk Fiodor kl.IIIa
– Różański Maks kl.Vb
– Korzysta Jan kl.IIIb
– Bińkowski Tymoteusz kl.IIIa

6 m.
Korzysta Jan kl.IIIb 25m MOT

7 m.
Domańska Hanna kl.IIa 25m KLAS
Różański Maks kl.Va 25m KLAS
sztafeta 4x25m ZM kat.II dziewcząt:
– Banaszkiewicz Iga kl.Va
– Papiewska Natalia kl.IVc
– Wilkowska Matylda kl.IVb
– Niedziałek Natalia kl.IIIa
sztafeta 4x25m DOW kat.II chłopców:
– Różański Maks kl.Vb
– Korzysta Jan kl.IIIb
– Kowalczyk Fiodor kl.IIIa
– Bińkowski Tymoteusz kl.IIIa
sztafeta 4x25m DOW kat.III chłopców:
– Siczek Maksymilian kl.Vb
– Czerwiec Adam kl.Vb
– Szumiński Antoni kl.VI
– Bogusz Leon kl.VIIa

8 m.
sztafeta 4x25m DOW kat.III dziewcząt:
– Karolewska Natalia kl.Vb
– Tadeszwili-Pałka Laura kl.VI
– Spólna Justyna kl.VIIa
– Syta Aleksandra kl.Vb

9 m.
Nadgrodkiewicz Pola kl.VIIa 50m GRZB
sztafeta 4x25m DOW kat.II dziewcząt:
– Niedziałek Natalia kl.IIIa
– Banaszkiewicz Iga kl.Va
– Leszczyńska Kinga kl.IVa
– Wilkowska Matylda kl.IVb

10 m.
Bogusz Leon kl.VIIa 50m GRZB

13 m.
Domańska Hanna kl.IIIa 25m DOW

14 m.
Nadgrodkiewicz Pola kl.VIIa 50m DOW
Skowroński Jakub kl.IIa 25m DOW

16 m.
Tedeszwili-Pałka Laura kl.VI 50m GRZB

18 m.
Kowalczyk Fiodor kl.IIIac 25m GRZB

19 m.
Szumiński Antoni kl.VI 50m GRZB

20 m.
Wilkowska Klara kl.Ia 25m GRZB

21 m.
Leszczyńska Kinga kl.IVa 25m GRZB
Papiewska Natalia kl.IVc 25m KLAS

22 m.
Siczek Maksymilian kl.Vb 50m GRZB

23 m.
Czerwiec Adam kl.Vb 50m GRZB
Leszczyńska Kinga kl.IVa 25m KLAS

24 m.
Papiewska Natalia kl.IVc 25m GRZB

25 m.
Banaszkiewicz Iga kl.Va 25m GRZB

26 m.
Pośpieszyński Maksymilian kl.Ia 25m GRZB

27 m.
Wilkowska Klara kl.Ia 25m DOW

29 m.
Wilkowska Matylda kl.IVb 25m GRZB

32 m.
Gregorczyk Igor kl.IVc 25m GRZB
Pośpieszyńska Jagoda kl.IIIc 25m DOW
Pośpieszyńska Jagoda kl.IIIc 25m GRZB

33 m.
Kowal Wojciech kl.IIa 25m GRZB

37 m.
Bińkowski Tymoteusz kl.IIIa 25m DOW
Pośpieszyński Maksymilian kl.Ia 25m DOW

40 m.
Kowal Wojciech kl.IIa 25m DOW

48 m.
Gregorczyk Igor kl.IVc 25m DOW

RADOMSKIE IGRZYSKA DZIECI

Aleksandra Kwiatkowska, uczennica klasy 7a zajęła II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się 17 października w Radomiu.
Zawody organizowane były w ramach Radomskich Igrzysk Dzieci.

Naszą szkołę reprezentowali:
– Adam Czerwiec, Maks Różański, Pasquale Del Regno, Tomasz Badowski – kl. Vb
– Laura Stanik – kl. VIa
– Aleksandra Kwiatkowska, Jan Wójcicki – kl. VIIa
– Kacper Pietrzyk, Bartłomiej Wójcik – kl. VIIb

SPORTOWO I PATRIOTYCZNIE

Jan Korzysta i Wojciech Fryśkowski nasi uczniowie z klasy IIIb – zawodnicy Szkółki Piłkarskiej TALENCIK, 30 września 2017 roku uczestniczyli w Warszawie w turnieju pod hasłem ,,Sportowo i Patriotycznie” upamiętniającym Powstanie Warszawskie oraz Rzeź na Woli.

Drużyna rocznika 2008 wygrała turniej.

Oprócz rywalizacji sportowej impreza miała charakter edukacyjny.
Honorowym gościem był powstaniec, reprezentant Stowarzyszenia Szarych Szeregów Tadeusz Moszczyński ps. Tadzik.

Close Menu