Mikołajkowy Pokaz Mody

W  dniu 10 grudnia 2019 r. w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował Mikołajkowy Pokaz Mody. W zabawę zaangażowane zostały wszystkie klasy. Imprezę prowadziła p. Karasińska Aneta. Pokaz kończył się wyłonieniem przez jury najlepiej przebranych uczniów.

Jury:

Pani dyrektor Barbara Deja
Pani Martyna Pogonowska
Przewodniczący SU: Paweł Pająk

Zwycięzcami w konkursach na poziomie klas IV-VIII zostali:

Kategoria zespół:

1 miejsce: Andruszuk Zuzanna, Tkaczyk Amelia, Kowal Wojciech (wyróżnienie od księdza),

2 miejsce: Syta Aleksandra, Czerwiec Adam, Cyprian Nowak, Del RegnoPasquale, Różański Maks, Aleksander Gozdur

3 miejsce: Korneta Nadia, Napora Julia, Pysiak Natasza

Kategoria indywidualna:

1 miejsce: Domańska Hanna, Jasińska Jaśmina, Grel Agata, Hanna Jamka, Jarosz Maja

2 miejsce: Brodalka Maja, Miecznikowska Klaudia

3 miejsce: Żyła Maja,  Zborowska Michalina, Krzyżanowska Pola, Molga Julia

W całej szkole panowała wyjątkowa – mikołajkowa atmosfera – wszyscy uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i pracownicy szkoły włączyli się do wspólnej zabawy! Pani Aneta Karasińska i Paweł Pająk wręczyli wszystkim biorącym udział słodkości.

Gratulujemy pomysłowości!!!!