Ślubowanie uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020

Dnia 22 października odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Zanim nastąpił ten ważny moment, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w programie artystycznym.

Najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przysięgi przez pierwszoklasistów. Przyrzeczenie złożone na sztandar szkoły oficjalnie zakończyło okres próby i przypieczętowało przynależność uczniów klas pierwszych do naszej szkoły. Na pamiątkę tego doniosłego wydarzenia dzieci otrzymały legitymacje szkolne, pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek w klasie.

Jesteśmy przekonani, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.