Szlachetna paczka kl. 6c

Potrzebującą pomocy Panią Anię odnalazł na portalu Szlachetnej paczki Oliwier Banasiewicz, a następnie zaproponował klasie udział w tej inicjatywie. Poruszeni historią kobiety uczniowie chętnie przystąpili do akcji. Dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców, szybko udało zebrać się pieniądze na skompletowanie paczki.

Dnia 6 grudnia 2019 r. delegacja kl. 6c udała się ze „Szlachetną paczką” do 81-letniej Pani Ani, samotnie mieszkającej w jednej z pod radomskich wsi. Uczniowie przekazali kobiecie najpotrzebniejsze artykuły, a mianowicie: tonę węgla, 2 komplety pościeli, koc, patelnie oraz długoterminowe produkty żywnościowe. Ofiarowali także własnoręcznie, wspólnie zrobiony stroik oraz kartę bożonarodzeniową.

Pani Ania nie kryła swego wzruszenia oraz radości z okazanej jej pomocy. Zaprosiła także uczniów na kolejne wizyty.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tą wspaniałą inicjatywę.