Wystawa prac plastycznych  naszych uczniów „Sztuka mediacji” w Sądzie Okręgowym w Radomiu

Prace plastyczne uczniów klas 4 naszej szkoły zostały zaprezentowane na ścianach korytarzy Sądu Okręgowego w Radomiu. Ekspozycja prac jest efektem konkursu plastycznego nawiązującego do Międzynarodowego Tygodnia Mediacji – inicjatywy odbywającej corocznie w październiku.

Konkursu poprzedzony został wizytą naszych uczniów w siedzibie Sądu Rejonowego, gdzie uczniowie mogli zwiedzić sale i pomieszczenia sądowe oraz porozmawiać z pracownikami. Zwieńczeniem tej wizyty była rozmowa z Panią Mediator, która przybliżyła nam cechy i zalety mediacji. Dzięki tej wiedzy powstały ciekawe i trafne prace plastyczne mówiące o wartościach metody mediacji. Dziękujemy kierownictwu Sądu za spotkanie i wystawę prac naszych uczniów.

Zapraszamy do Galerii zdjęć!