Wyniki Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego FLY to PET oraz YLE MOVERS

23 marca, w siedzibie Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL214 City College w Radomiu przy ul. Żeromskiego 33, odbył się II etap Konkursu „FLY to PET” dla klas ósmych. Swoją wiedzę sprawdzali uczniowie klasy 8a, Alicja Stańczyk i Jan Wójcicki.

Obydwoje otrzymali dyplomy dla finalistów V Edycji Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego „FLY to PET”.

Z ogromną radością zawiadamiamy, iż Alicja zajęła I miejsce w tym prestiżowym konkursie, będąc najlepszą spośród 379 uczniów. Otrzymała także dyplom dla czterokrotnej finalistki konkursu. W ramach nagrody, Alicja otrzymała zaproszenie na obóz językowy do Londynu.

Z kolei 6 kwietnia czworo uczniów klas piątych przystąpiło do drugiego etapu Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego „YLE Movers”. Swoją wiedzę sprawdzali Dominika Chudoń kl.5b, Konstancja Glibowska kl.5b, Wojciech Grabkowski kl.5a oraz Igor Gregorczyk kl.5c.

Wszyscy nasi uczestnicy otrzymali dyplomy dla finalistów konkursu.

Serdecznie gratulujemy !!!