Świetlica - kolejny wspólny rok dobiegł końca!
Był pełen uśmiechów, zabawy, kreatywnych pomysłów, tańców i pięknych przyjaźni.
Dziękujemy Wam za każdy dzień spędzony razem. To dzięki Wam nasza świetlica tętniła radością, śmiechem i dobrą energią! 💪💥
Na nadchodzące wakacje życzymy Wam:
🌞mnóstwa słonecznych dni,
🏞️beztroskiego wypoczynku,
🌊 niezapomnianych przygód i wielu pięknych wspomnień.
Odpoczywajcie, bawcie się wspaniale i wróćcie do nas we wrześniu z uśmiechami oraz głowami pełnymi wakacyjnych historii!
Zespół Świetlicy ☺️
